Jumta logu pieslēgumu remonts

Mūsu sniegtie pakalpojumi:

20240307_000749_20_1 (130)

Regulāra apkope

Regulāras pārbaudes un apkopes pakalpojumi, lai novērstu biežāk sastopamās problēmas un pagarinātu jumta logu kalpošanas laiku.

20240307_000836_20_1 (311)

Ūdens noplūžu novēršana

Ūdens noplūdes cēloņu identificēšana un novēršana

20240307_000804_20_1 (192)

Siltumizolācijas uzlabošana

Siltumizolācijas  uzlabošana ap jumta logiem, lai uzlabotu energoefektivitāti un komfortu.

20240307_000749_20_1 (130)

Kondensāta novēršana

Risinājumu ieviešana, lai samazinātu un novērstu kondensāciju, tostarp ventilācijas un blīvēšanas uzlabošana.

Kvalitatīvi Pakalpojumi Ilgtspējīgai Mājokļa Aizsardzībai

Kvalitāte un uzticamība - mūsu darba pamati

Mūsu pieredzējušo profesionāļu komanda ir gatava darīt visu, lai jūsu jumta logi būtu ideālā stāvoklī, nodrošinot, ka jūsu mājoklis ir ērts, energoefektīvs un drošs. Mēs piedāvājam ne tikai konsultācijas un apsekojumus, bet nepieciešamības gadījumā – arī operatīvu rīcību.

Mūsu sniegtie pakalpojumi:

  • Ūdens noplūdes cēloņu identificēšana un novēršana

  • Siltumizolācijas  uzlabošana ap jumta logiem, lai uzlabotu energoefektivitāti un komfortu.

  • Kondensāta novēršana: Risinājumu ieviešana, lai samazinātu un novērstu kondensāciju, tostarp ventilācijas un blīvēšanas uzlabošana.

  • Regulāra apkope: Regulāras pārbaudes un apkopes pakalpojumi, lai novērstu biežāk sastopamās problēmas un pagarinātu jumta logu kalpošanas laiku.

Jumta logi ir lielisks veids, kā mājoklī ienest dabisko gaismu, uzlabot ventilāciju un padarītu telpas mājīgākas. Tomēr, ja nav pareizi uzstādīti, ir novecojuši vai bojāti, tie būtiski palielina apkures rēķinu un apdraud Jūsu mājokli.

Nepareizi uzstādīti jumta logi apdraud Jūsu mājokli!

Visbiežāk sastopamās problēmas ar jumta logu savienojumiem:

Bojāta hidroizolācija

Viena no biežāk sastopamajām problēmām ir jumta logu tecēšana, kas bieži rodas nepareizas uzstādīšanas vai bojāta blīvējuma dēļ. Noplūdes var radīt ievērojamus bojājumus jūsu mājoklim – ūdens bojājumus iekšējām sienām, griestiem un pat pelējuma veidošanos. Mūsu speciālisti rūpīgi novērtē un novērš noplūžu cēloņus, nodrošinot pareizu jumta logu pieslēgumu funkcionēšanu.

Nepietiekama siltumizolācija

Nepietiekama izolācija ap jumta logiem var radīt būtiskus enerģijas zudumus, padarot jūsu mājokli mazāk energoefektīvu un palielinot apkures un dzesēšanas izmaksas. Šo problēmu bieži rada nepareizi uzstādīti logi, spraugas logu pieslēgumos, vai nolietojušies izolācijas materiāli.

Par mūsu pakalpojumiem:

Mūsu visaptverošie remonta pakalpojumi ir izstrādāti, lai risinātu šīs un citas bieži sastopamās problēmas, piedāvājot jums risinājumu, kas pielāgots jūsu mājas īpašajām vajadzībām. Mēs izmantojam tikai augstākās kvalitātes materiālus un pārbaudītas metodes, lai nodrošinātu, ka jumta logu remonts ir izturīgs un efektīvs.