Notekcauruļu tīrīšana

Visaptveroši notekcauruļu tīrīšanas pakalpojumi

Diavers nodrošina augstākās klases notekcauruļu tīrīšanas pakalpojumus, lai risinātu problēmas, kas var rasties no novārtā atstātas notekcauruļu sistēmas. Ne visi māju īpašnieki apzinās, cik svarīga ir notekcauruļu tīrīšana, tājāveic vismaz reizi gadā, lai samazinātu bīstamu bojājumu risku un pagarinātu gan jumta, gan notekcauruļu sistēmas kalpošanas laiku.

Aizsprostotas notekcaurules novedīs pie notekcauruļu sistēmas bojājumiem

Kāpēc ir svarīgi tīrīt jumta notekcaurules?

Ar lapām piepildītās notekcaurules nespējt pildīt savu galveno funkciju – novadīt ūdeni. Tas izraisa ūdens izplūšanu pāri malām, kas, savukārt, kas var izraisīt pelējuma veidošanos un citus bojājumus vējtvera konstrukcijai vai mājas fasādei.

Notekcauruļu sistēmai ir būtiska nozīme ūdens novadīšanā no jumta visa gada garumā. Tomēr laika gaitā tā var aizsērēt ar visu, kas krīt no debesīm, īpaši rudenī – lapām, zariem un citiem gružiem. Ja šie gruži netiek notīrīti, notekcaurulēs uzkrājas ūdens, kas var izraisīt notekcauruļu deformāciju vai pat sabrukšanu. Ziemā ūdens var sasalt un neatgriezeniski sabojāt visu notekcauruļu sistēmu

Regulāra notekcauruļu tīrīšana nodrošina, ka ūdens brīvi aizplūst un pagarina noteikcauruļu sistēmas mūžu.

Notekcauruļu tīrīšanas metodes

Mēs katrai ēkai izvēlamies piemērotāko tīrīšanas metodi, izmantojot trīs galvenās pieejas, lai apkalpotu visu veidu īpašumus.

20240307_000832_20_1 (297)

Tradicionālā metode

Mūsu sertificētie alpīnisti piekļūst jumtam, izmantojot lūkas, balkonus vai izvelkamās kāpnes. Izmantojot visas nepieciešamās drošības sistēmas, mēs ar rokām fiziski iztīrām notekas, savācot gružus maisos un nolaižot tos no jumta.

20240307_000838_20_1 (317)

Vakuuma sūknēšanas tīrīšana

Ja piekļuve jumtam nav iespējama vai ir sarežģīta, mēs izmantojam jaudīgu vakuumsūknēšanas sistēmu, kas notekas iztīra, piekļūstot tām no apakšas.

270ae2eebbeb832ff2493993ead7c2e1_460x578

Tīrīšana ar teleskopisko pacēlāju

Mēs izmantojam šo metodi, lai piekļūtu notekcaurulēm no pacēlāja groza un iztīrītu tās manuāli, ja ēkai ir sarežģīta piekļuve jumtam, sarežģīta jumta konstrukcija vai ja jumts ir pārāk augsts, lai izmantotu citas metodes.

Darbības pēc tīrīšanas

Vertikālo notekcauruļu tīrīšana un plūsmas testēšana

Pēc tīrīšanas mēs veicam rūpīgu notekcauruļu sistēmas pārbaudi ar ūdeni, lai pārliecinātos, ka tā darbojas pareizi. Mēs pārbaudām, vai horizontālajās notekcaurulēs nav sakrājies ūdens un vai vertikālās notekcaurules nav aizsērējušas. Ja nepieciešams, iztīrām vertikālās notekcaurules un iztīrām aizsprostojumus.

Kad tīrīt notekcaurules?

Ir svarīgi nodrošināt, lai ūdens tiktu pareizi novadīts prom no īpašuma. Vislabākais laiks notekcauruļu tīrīšanai ir rudenī, tūlīt pēc lapu nokrišanas, jo ziemā, kad notekcauruļu saturs ir sasalis vai pamatīgi iesūcies, to nav iespējams veikt. Arī pavasarī un vasarā ir laba iespēja notekcauruļu tīrīšanai, īpaši, ja virs notekcauruļu malām aug zāle vai koki. Sausais laiks šajos gadalaikos atvieglo notekcauruļu tīrīšanu, uzlabojot darba kvalitāti.

Mēs iesakām plānot notekcauruļu tīrīšanu rudenī, taču arī pavasaris un vasara ir piemērots laiks, jo īpaši, ja esat pamanījuši, ka notekcauruļu malās ir ieaugusi veģetācija. 

Savlaicīga pievēršanās šim uzdevumam nodrošina jūsu sirdsmieru. Sazinieties ar mums jau šodien, lai plānotu savu pakalpojumu vai uzzinātu vairāk par mūsu visaptverošajiem notekcauruļu tīrīšanas risinājumiem.