Jumta krāsošanas darbi​

Veicam bezazbesta šīfera un skārda jumta krāsošanas darbus.

 

Ko darām?

Veicam:

  • Virsmas attīrīšanu
  • Virsmas mazgāšanu un attīrīšanu
  • Aplīmēšanu
  • Krāsošanu divās kārtās
  • Skārda detaļu montāžu.

Darbība pa soļiem:

Virsmas attīrīšana

Virsmas attīrīšana – Ja ēka atrodas tuvu ceļam, pilsētai, vai putekļainai videi, pirms darba sākšanas jumta segums tiek noskalots. Svarīgākais solis seguma attīrīšanai, nepārprotami, ir to attīrīt no vecās krāsas, korozijas skartām vietām un citiem ārējās vides faktoru radītiem netīrumiem un nosēdumiem. Attīrīšana notiek ar drāšu birsti un špakteļa lāpstiņu. Darbs tiek darīts manuāli –  neiesaistot rotējošus vai jebkādus citus mehāniskus instrumentus, kas negatīvi ietekmētu jumta segumu. Pēc šī soļa seko jumta noskalošana ar augstspiediena mazgātāju. Augstspiediena mazgātājs ir tiešā vārda nozīmē AUGSTspiediena mazgātājs, tā noteikti nav tehnika ar kuru mazgā automašīnu, bet daudz  jaudīgāks, rūpnieciskam darbam paredzēts mazgātājs.

Defektu novēršana

Mazgāšanas procesā nereti atklājās kādas vietas, kur ūdens tiek zem jumta seguma, šajā gadījumā saremontējam ar ielāpiem vai individuālu pieeju, lai šīs vietas tuvāko desmit gadu laikā netiktu manītas par sevi.

Virsmas mazgāšana un attaukošana

Jumta segums tiek attaukots ar speciālu līdzekli, kurā ir pievienotas mikro granulas, maksimāli kvalitatīvākam rezultātam. Jāpiemin, līdzekļa ražotājs uzsver, ka attaukošanas process ir dabai nekaitīgs un nav jāveic papildus darbības līdzekļa savākšanai atsevišķos traukos. Uz jumta seguma tiek uzliets atšķaidīts šķidrums un ar cietu saru birsti virsma tiek nomazgāta un attaukota. Kad tas ir izdarīts, šķidrums tiek uzmanīgi noskalots ar augstspiediena mazgātāju.

Aplīmēšana

Aplīmējam skursteņus, jumta logus, izvadus un citus papildelementus ar plēvi, lai pasargātu tos no krāsas vai liekiem krāsu putekļiem.

Pretkorozijas gruntskrāsas uzklāšana

Pēc seguma attīrīšanas un sagatavošanas jumta segumam uzklājam pretkorozijas gruntskrāsu, uzklājam to tikai korozijas skartajās vietās, tādā veidā koroziju iebalzamē un neļauj izplatīties. Katrs jumta segums ir korozējis dažādi, ja korozējošās vietas kopā sastāda virs 90%, tad gruntskrāsa tiek uzklāta ar bezgaisa krāsošanas aparātu.

Krāsas uzklāšana divās kārtās

Tikai tagad, kad segums ir kvalitatīvi sagatavots, kā krāsas ražotājs paredzējis, varam uzsākt krāsošanas procesu. Protams, krāsot var arī bez šiem iepriekšējiem etapiem, tikai tad jārēķinās, ka uzklātā krāsa var nenoturēties pat gadu, taču, ja segums tiek sagatavots pie
Nenokavē un piesakies!

Ļaujiet par savu jumtu rūpēties profesionāļiem!

Lai saglabātu jūsu mājas drošību un ilgstošu jumta izturību, ir svarīgi regulāri veikt jumta apsekošanu un uzturēšanu. Uzticieties pieredzējušiem profesionāļiem un nodrošiniet savai mājai nepieciešamo aizsardzību pret laika apstākļiem un citiem izaicinājumiem.