Skursteņa pieslēgumu remonts

Nereti, tieši skursteņa pieslēgumi ir jumta vājais punkts, tāpēc katram atbildīgam nama īpašnekam jārūpējās par skrusteņa stāvokli.

Specializējamies visaptverošā skursteņu savienojumu remontā un apkopē, kas ir būtisks aspekts, lai saglabātu jūsu mājas vispārējo drošību. Māju īpašnieki var saskarties ar daudzām problēmām saistībā ar skursteņu savienojumiem.

Nepareizi uzbūvēts skurstenis apdraud Jūsu mājokli!

Lūk, kādas problēmas varam palīdzēt atrisināt:

Noplūdes ap skursteņa savienojumu

Viena no visbiežāk sastopamajām problēmām, ko mēs risinām, ir noplūdes, kas rodas ap skursteņa savienojumu. Šādas noplūdes bieži vien rodas no nolietota apšuvuma, saplaisājušām javas šuvēm vai bojātiem skursteņa jumtiņiem. Mūsu komanda veic rūpīgas pārbaudes un remontu, lai nodrošinātu, ka jūsu skursteņa pieslēgumi ir hidroizolēti un funkcionāli, pasargājot jūsu māju no ūdens radītiem bojājumiem.

Slikta apšuvuma uzstādīšana

Nepareizi uzstādīts vai novecojis apšuvums var ievērojami veicināt ūdens iekļūšanu, ietekmējot gan jumtu, gan bēniņu telpas. Mēs lepojamies ar savu spēju ātri salabot vai nomainīt apšuvumu, novēršot noplūdes nākotnē un pagarinot jumta seguma kalpošanas laiku.

Saplaisājušas javas šuves

Izšķiroša nozīme ir javai starp skursteņa ķieģeļiem. Laikapstākļu un laika apstākļu ietekmē tajā var parādītes bojājumi,, ļaujot ūdenim iekļūt iekšā. Mūsu pakalpojumi ietver rūpīgu javas šuvju atjaunošanu un blīvēšanu, nodrošinot jūsu skursteņa izturību pret laikapstākļiem.

Trūkstošas vai bojātas skursteņa cepurītes

Skursteņu cepurītēm ir būtiska nozīme, lai novērstu ūdens, dzīvnieku un gružu iekļūšanu skursteņa dūmvadā. Neatkarīgi no tā, vai jūsu cepurīte ir pazudusi vai bojāta, mēs piedāvājam risinājumus, kas pasargās jūsu skursteni no nevēlamiem iebrucējiem un vides faktoriem.

Strukturālas problēmas

Skursteņa nosēšanās vai nobīde var radīt nopietnas strukturālas problēmas, ietekmējot skursteņa savienojumu ar jumtu. Nodrošinam problēmu diagnosticēšanu un atrisināšanu, uzlabojot jūsu nama skursteņa stabilitāti un drošību.

Nepietiekama siltumizolācija

Pareiza siltumizolācija ap skursteni ir ārkārtīgi svarīga, lai novērstu siltuma zudumus, kondensāciju un ledus aizsprostu veidošanos. Mūsu izolācijas risinājumi ir izstrādāti tā, lai uzlabotu jūsu mājas energoefektivitāti, vienlaikus aizsargājot jumtu no iespējamiem bojājumiem.

Nepareiza ventilācija

Ventilācijai ir izšķiroša nozīme, lai novērstu mitruma uzkrāšanos, kas var izraisīt pelējumu, pelējumu un puvi. Mēs novērtējam un optimizējam ventilāciju ap skursteņa zonu, nodrošinot sausu un veselīgu jumta konstrukciju.